Blog

CASCARA COSTARICA HACIENDA SONORA

CASCARA COSTARICA HACIENDA SONORA

Káva, nebo čaj? Je to káva, ale kávu z toho neuděláš, čaj to není, ale jako čaj chutná. Není to káva, ale je plná kávových chutí a sušeného ovoce.
Cascara – je ve španělštině slupka. Je to usušená dužina z kávových třešní, která do nedávna tvořila odpad při zpracování kávy. Námi nabízená Cascara pochází z farmy Hacienda Sonora v Kostarice, ta leží na úpatí sopky Poás v nadmořské výšce 1.200 - 1.300 m.n.m.29.07.2023 | Více

 

PANAMA SHB Boquete Finca El Salto

PANAMA SHB Boquete Finca El Salto

Tak se nám včera zakouřilo z komína a výsledkem je káva, která je nově v kafírně: PANAMA SHB Boquete Finca El Salto Káva pochází ze tří farem Laury E. Suárezové s názvem Dona Eira Estate, Los Limones Estate a Camiseta Estate. Pěstují se tam především odrůdy Typica, Catuai, Catuai Amarillo a Geisha. Farmy se nacházejí v El Salto, obci v Bajo Boquete, v nadmořské výšce přibližně 1500 metrů nad mořem. 

21.11.2022 | Více

 

ČERSTVÉ KÁVY

ČERSTVÉ KÁVY

Máme doplněny zásoby zelené kávy. Mimo jiné jsme hned upražili čerstvou Rwandu. Jedná se o drobné zrno pražené na medium, díky čemu zcela vynikne jeho chuť. 
Mezi ostatními kávami pak je Kolumbie, Brazílie, Burundi, Mexico, Salvador, Honduras, Keňa, Etiopie a jako novinku následujích dní máme Brazilskou kávu z plantáží asociace Capricornio Coffees, která je zpracována keňskou metodou. 

30.09.2020 | Více

 

BORŮVKOVÉ PIVO

BORŮVKOVÉ PIVO

Pivovar ČH přehodnotil své rozhodnutí a začal opět vařit Borůvkové pivo. Takže jsem odložil studium výroby piva a narazil jsem sud. 
A aby toho nebylo málo, rušíme omezení otevírací doby, takže si namasírujeme lítka a budeme s radostí kolem Vás poskakovat.
.... Jo a máme šťastnou hodinku: po 17. hodině překvápko, ale přece nebudu vše napráskávat tady. Prostě: JSTE ZVÁNI !!!
.... dnes 30.9.2020: a borůvka opět není. Pivovar ji pojal jako sezónní produkt, tak asi někdy na jaře


19.05.2020 | Více

 

KAFIRNA.CZ V NOVÉM

KAFIRNA.CZ V NOVÉM

Vítej návštěvníku v naší upravené webové kafírně. Snad se ti tu bude líbit a navštívíš nás v Boskovicích. Nově jsme tu pro Vás zveřejnili naši nabídku v imitazioni borse firmate kafírně i pražírně. Dali jsme si záležet na galerii, kam budeme postupně vkládat i archivní fotografie. Změnili jsme i eshop HRNEK.EU, na kterém najdete krom kávy i nabídku sousední Literární čajovny. Spolu s těmito stránkami se prezentujeme nově i na instagramu.  

19.04.2020 | Více

 

KAFÍRNA A EKOLOGIE

KAFÍRNA A EKOLOGIE

Mnozí to již ví a ostatním se dává na vědomí: Naši kávu si můžete mimo jiné nechat navážit i do vlastního obalu. Za to Vás bude mít ráda nejen příroda, ale i Vaše peněženka. Zapojili jsme se totiž do systému PRECYKLUJ.CZ, díky tomu získáte fake taschen louis vuitton taschen za každý takový nákup eko body, které budou proměněny na slevu platby za svoz odpadů. Více o tomto projektu najdete na www.precykluj.cz

11.04.2020 | Více

 

REKONSTRUKCE KAFÍRNY 2016

REKONSTRUKCE KAFÍRNY 2016

Koncem dubna jsme zahájili rekonstrukci kafírny, kdy v průběhu celkem devíti dnů vznikla zcela nová KAFÍRNA DOGVILL. Oproti původní kafírně je ta nová hezčí, vzdušnější,  pohodlnější a hlavně omega replica NEKUŘÁCKÁ.

02.04.2020 | Více

 

BURUNDI - Kibingo

BURUNDI - Kibingo

Je libo trochu exotiky? Burundi je kvalitní káva, která se vyznačuje plnou chutí s převládajícími tóny sladkých citrusů a někdy i skořice a jemnou, medově - kořenitou dochutí.

02.04.2020 | Více

 

TRAVEL DRIPPER COFFEE

TRAVEL DRIPPER COFFEE

Už se Vám stalo, že jste si  chtěli dát svoji oblíbenou kávu někde na hotelu, či na cestách? .... toto řeší náš silikonový cestovní , který nezabere žádné místo costumi cosplay anime v zavazadlech. Dokonce si ho můžete dát jen do kapsy a vyrazit. Dripper nabízíme ve dvou provedeních: Samotný, či jako kompletní sadu. orologi replica italia

02.04.2018 | Více

 

Nalezeno článků: 9, zobrazeno: 1-9
[1]

 

Cigičaj spol. s r.o.

Zborovská 9, 680 01
Boskovice

KAFÍRNA DOGVILL

telefon: 774 499 708

E-mail: cigicaj@cajovna.cz

Otevírací doba

Po 8-19 hod.
Út 8-19 hod.
St 8-19 hod.
Čt 8-19 hod.
8-19 hod.
So 8-19 hod.
Ne 10-19 hod.
  Kafirna.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím | Další informace

discover a large selection of silkshome.com. immediately who sells the best vapespen.fr meilleure cigarette électronique is undoubtedly synchronised with their have significance. buy 100% authentic luxury fr.upscalerolex.to with a 2 year warranty and free ground shipping! https://www.wellreplicas.to power reserve automatic with silver bezel. luxury iwcreplica.ru allows moment in time different and in addition impressive. https://www.bvlgarireplica.ru rolex back filling fashionable style and design.