CASCARA COSTARICA HACIENDA SONORA

CASCARA COSTARICA HACIENDA SONORA

Káva, nebo čaj? Je to káva, ale kávu z toho neuděláš, čaj to není, ale jako čaj chutná. Není to káva, ale je plná kávových chutí a sušeného ovoce.
Cascara – je ve španělštině slupka. Je to usušená dužina z kávových třešní, která do nedávna tvořila odpad při zpracování kávy. Námi nabízená Cascara pochází z farmy Hacienda Sonora v Kostarice, ta leží na úpatí sopky Poás v nadmořské výšce 1.200 - 1.300 m.n.m.

Hotový nápoj má přirozeně sladkou chuť a vysokou koncentraci antioxidantů a vitaminů B2 a E. Nenechte se však zmást, cascara také obsahuje kofein. Šálkem cascary tedy můžete s klidem nahradit svou ranní kávu. 
Příprava: cca 1 čajovou lžičku Cascary zalejete vroucí vodou (300 ml) a necháte 5 – 10 minut louhovat. istanbul escort Čím déle budete louhovat, tím sladší bude. V létě je výborná také za studena, Cascaru lze připravit také jako cold brew.

29.07.2023

 

ARCHIV AKTUALIT


 

Cigičaj spol. s r.o.

Zborovská 9, 680 01
Boskovice

KAFÍRNA DOGVILL

telefon: 774 499 708

E-mail: cigicaj@cajovna.cz

Otevírací doba

Po 8-19 hod.
Út 8-19 hod.
St 8-19 hod.
Čt 8-19 hod.
8-19 hod.
So 8-19 hod.
Ne 10-19 hod.
  Kafirna.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím | Další informace

discover a large selection of silkshome.com. immediately who sells the best vapespen.fr meilleure cigarette électronique is undoubtedly synchronised with their have significance. buy 100% authentic luxury fr.upscalerolex.to with a 2 year warranty and free ground shipping! https://www.wellreplicas.to power reserve automatic with silver bezel. luxury iwcreplica.ru allows moment in time different and in addition impressive. https://www.bvlgarireplica.ru rolex back filling fashionable style and design.