UGANDA SILVERBACK

UGANDA SILVERBACK

Představujeme Vám arabiku Uganda Silverback, výraznou kávu z okresu Bulambuli ležícího na úpatí hory Elgon, poblíž hranic s Keňou.
Název této kávy byl inspirován nejimpozantnějšími a zároveň nejjemnějšími obyvateli Ugandy, gorilami Silverback. Tato majestátní stvoření vykazují pozoruhodnou inteligenci, o čemž svědčí jejich používání nástrojů, složité komunikační dovednosti a schopnosti řešit sociální problémy.

Farmáři sbírají kávu ráno a pak ji dopraví do mycí stanice. Tam se provádí přísná kontrola kvality a zemědělci ihned dostávají zaplaceno za svoji práci. Pak následuje 21 až 35 dní sušení na slunci.
Výsledkem je tato znamenitá káva upražená v naší pražírně. Má vyváženou a přitom výraznou chuť, tolik obdivovanou u afrických káv.

30.04.2024

 

ARCHIV AKTUALIT


 

Cigičaj spol. s r.o.

Zborovská 9, 680 01
Boskovice

KAFÍRNA DOGVILL

telefon: 774 499 708

E-mail: cigicaj@cajovna.cz

Otevírací doba

Po 8-19 hod.
Út 8-19 hod.
St 8-19 hod.
Čt 8-19 hod.
8-19 hod.
So 8-19 hod.
Ne 10-19 hod.
  Kafirna.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím | Další informace

discover a large selection of silkshome.com. immediately who sells the best vapespen.fr meilleure cigarette électronique is undoubtedly synchronised with their have significance. buy 100% authentic luxury fr.upscalerolex.to with a 2 year warranty and free ground shipping! https://www.wellreplicas.to power reserve automatic with silver bezel. luxury iwcreplica.ru allows moment in time different and in addition impressive. https://www.bvlgarireplica.ru rolex back filling fashionable style and design.