Kafírna Dogvill Boskovice

V sousedství boskovické Literární čajovny se nachází Kafírna Dogvill, která nabízí příjemné jak posezení nad šálkem kávy, tak i možnost nákupu zrnkové kávy.

 
Kafírna Dogvill

KAFÍRNA DOGVILL

Nabízíme plantážové kávy, které připravíme vám připravíme jak v espressu, tak i s lógrem. Dále tradiční kávy připravované v džezvě a rozmazlené kávy.

Připravíme vám také jahodový, vanilkový či lesní směs koktejly nebo vanilkový koktejl s Baileys.

Myslíme také na děti, pro které je připravena bílá káva, horká čokoláda, čokoláda se zmrzlinou či dětské Frappé.

Více

 

Literární čajovna Hermanna Ungara

LITERÁRNÍ ČAJOVNA HERMANNA UNGARA

Vznikla 1. července 1994. Tímto dnem byl v Boskovicích nabízen čaj jiný než ve smáčecích sáčcích. Otevření se zúčastnil mimo jiné náš ctěný host - spisovatel a básník pan Ludvík Kundera, který se stal kmotrem tohoto místa. Literární čajovna byla pojmenována po spisovateli Hermannu Ungarovi, který se narodil v sousedním domě (Zborovská č.11).

Literární čajovna je koncipována tak, aby v ní mohl návštěvník při vonném čaji pročítat kvalitní literaturu, případně si ji zakoupit. Takže je to vlastně spojení knihkupectví a čajovny.

Více

Otvírací doba kafírny Dogvill: Po-Pá 9-20 hod, So 9-11 a 14-20 hod, Ne 14-20 hod

 

............ TEA and COFFEE Shop nabízí nově u čerstvě pražené kávy volbu hrubosti

............ VLASTNÍTE KAVÁRNU, ČI OBCHOD S KÁVOU?? - Kontaktujte nás, nabízíme možnost odběru kávy za zvýhodněnou cenu, pomůžeme Vám s technologií (kávovar, mlýnek)

............ Nabízíme svělý mlýnek značky SANTOS, vhodný hlavně do obchodů

............ Zde jsou první fotky rekonstrukce fasády u Kafírny

Před Po

 

Aktuality

REKONSTRUKCE KAFÍRNY 2016

Koncem dubna jsme zahájili rekonstrukci kafírny, kdy v průběhu celkem devíti dnů vznikla zcela nová KAFÍRNA DOGVILL. Oproti původní kafírně je ta nová hezčí, vzdušnější, pohodlnější a hlavně NEKUŘÁCKÁ.

Více

TRAVEL DRIPPER COFFEE

Už se Vám stalo, že jste si chtěli dát svoji oblíbenou kávu někde na hotelu, či na cestách?

.... toto řeší náš silikonový cestovní dripper, který nezabere žádné místo v zavazadlech. Dokonce si ho můžete dát jen do kapsy a vyrazit.

Dripper nabízíme ve dvou provedeních: Samotný, či jako kompletní sadu.

Více

MOKA KONVIČKY SMART COOCK

Nabídku kávového nádobí jsme rozšířili o pestrobarevné moka http://avant1.com/tag/vacheron-constantin/konvičky Smart Coock.
Naleznete je ve dvou velikostech a pěti barvách. 

Více

KOLUMBIE Bucaramanga Supremo

Jedná se o nejprestižnější kolumbijskou kávu, Bucaramanga Supremo je známá pro svou vyváženou chutí. Tato káva je středně silná, má až čokoládový nádech s mírnou kyselostí. ....

Více

Tee & Cofee shop

Tee & Cofee shop nabízí široký výběr z různých druhů čajů a kávy.
Nabízíme také příslušenství a doplňky pro maximální požitek z konzumace zakoupené kávy nebo čaje. V shopu naleznete také literaturu o kávě a čaji.

Vstup

Najdete nás na síti Facebook

 
online pujcka 75000online nebankovni rychle pujcky ihned zaclerpujcky ihned novy bor pscpujcky online bez registru ceska skalice nadsoukroma osoba ktera pujci jihlavanpujci 50000 tisic a jedna noc