stickvape.com matter completed by hand-made on your own. absolute hand and wrist in making is actually a leading benefit from luxury deep sea rolex replica watches.

News - Kafírna

News

LIDÉ UŽ POZNAJÍ DOBRÝ ČAJ A KÁVU, ŘÍKÁ KAVÁRNÍK Z BOSKOVIC

LIDÉ UŽ POZNAJÍ DOBRÝ ČAJ A KÁVU, ŘÍKÁ KAVÁRNÍK Z BOSKOVIC

Deník, Michal Záboj - Před pětadvaceti roky otevřel jednu z prvních čajoven na jižní Moravě. Po deseti letech se začal věnovat také kávě. Dnes v jeho Kafírně Dogvill v bývalé židovské čtvrti v Boskovicích mohou lidé ochutnat kávu prakticky z celého světa včetně košer kávy. „Nabízíme šestnáct druhů káv. Nejžádanější jsou z Brazílie a Kolumbie a poslední dobou také z Afriky, třeba Keňa a Burundi," říká Václav Cikán, který před deseti roky začal kávu sám pražit.

26.07.2019 | Více

 

PŘÍBĚHY Z GHETTA: LITERÁRNÍ ČAJOVNA HERMANNA UNGARA A KAFÍRNA DOGVILL

PŘÍBĚHY Z GHETTA: LITERÁRNÍ ČAJOVNA HERMANNA UNGARA A KAFÍRNA DOGVILL

Ohlasy, Helena Janíková   Chcete-li strávit skutečně příjemné chvíle ve voňavém, stylovém prostředí s konvičkou výborného mersin escort čaje či šálkem kvalitní kávy, vřele vám doporučuji návštěvu  starobylého domu na nároží ulic Zborovská a U Císařské, kde se nachází Literární čajovna Hermanna Ungara a Kafírna Dogvill. Jaká byla historie tohoto domu a vlastně i celé ulice, je vskutku zajímavé vyprávění.

08.06.2018 | Více

 

KAFÍRNA DOGVILL VYBOČUJE Z ŠEDIVÉ PRŮMĚRNOSTI

KAFÍRNA DOGVILL VYBOČUJE Z ŠEDIVÉ PRŮMĚRNOSTI

Mf Dnes, Julie Kalodová   Kavárnu nemůže minout nikdo, kdo se vydá na obhlídku historického jádra Boskovic. Dům v centru je součástí původního ghetta, které dnes patří k významným židovským památkám na Moravě. Kavárna je vybudována z malého krámku v historické lokalitě, což dodává podniku působivou atmosféru již zvenčí.

19.10.2008 | Více

 

Nalezeno článků: 3, zobrazeno: 1-3
[1]

 

Cigičaj spol. s r.o.

Zborovská 9, 680 01
Boskovice

KAFÍRNA DOGVILL

telefon: 774 499 708

E-mail: cigicaj@cajovna.cz

Otevírací doba

Po 8-19 hod.
Út 8-19 hod.
St 8-19 hod.
Čt 8-19 hod.
8-19 hod.
So 8-19 hod.
Ne 10-19 hod.
  Kafirna.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím | Další informace