NAPSÁNO O KÁVĚ

Kafírna Dogvill vybočuje z šedivé průměrnosti

Kafírna Dogvill vybočuje z šedivé průměrnosti Kavárnu nemůže minout nikdo, kdo se vydá na obhlídku historického jádra Boskovic. Dům v centru je součástí původního ghetta, které dnes patří k významným židovským památkám na Moravě. Kavárna je vybudována z malého krámku v historické lokalitě, což dodává podniku působivou atmosféru již zvenčí.14.05.2009 | Více

 

Dalším palivem budoucnosti je káva

Dalším palivem budoucnosti je káva Způsobů výroby biopaliv je asi nepočítaně. Poslední novinkou by měla být možnost výroby biopaliv ze spařené kávy. Váš oblíbený barista si tak možná zanedlouho začne přivydělávat výrobou bionafty. Zní to šíleně? Možná, ale skupina vědců z University of Nevada chce opravdu palivo z kávy vyrábět.

13.05.2009 | Více

 

Univerzita kávy chce šířit kávovou kulturu v Česku

Univerzita kávy chce šířit kávovou kulturu v Česku Propagovat kulturu pití espressa a dalších kávových nápojů v České republice si klade za cíl Univerzita kávy, kterou v Praze otevřela společnost illy. Posluchači tam mohou získat znalosti o historii, pěstování, zpracování, přípravě kávy i o nových trendech v oblasti kávové kultury. Vzdělávat se mohou profesionálové, ale také všichni milovníci kávy, kterým záleží na její kvalitě."Smyslem vzniku univerzity je vzdělávání v oblasti kultury kávy.

12.05.2009 | Více

 

Nalezeno článků: 3, zobrazeno: 1-3
[1]

Aktuality

BURUNDI - Kibingo

Je libo trochu exotiky? Burundi je kvalitní káva, která se vyznačuje plnou chutí s převládajícími tóny sladkých citrusů a někdy i skořice a jemnou, medově - kořenitou dochutí. Vaše smysly potěší i velmi příjemné květinové aroma. Kávovníky se pěstují ve vysoké nadmořské výšce,cheap rolex replica obvykle ve stínu kakaovníků. Pro tropické Burundi ležící na severovýchodním břehu jezera Tanganika je káva hlavním exportním artiklem. Místní Breitling Replica Watchesfarmáři její kvalitě proto věnují velkou pozornost, což dokládá i tato stoprocentní arabika.
luxury replica watches

Více

REKONSTRUKCE KAFÍRNY 2016

Koncem dubna jsme zahájili cartier replica watches rekonstrukci kafírny, kdy v průběhu celkem devíti dnů vznikla zcela nová KAFÍRNA DOGVILL. Oproti původní breitling replica kafírně je ta nová hezčí, vzdušnější, patek philippe replica uk pohodlnější a hlavně NEKUŘÁCKÁ.

Více

TRAVEL DRIPPER COFFEE

Už se Vám stalo, že jste si cheap replica watches chtěli dát svoji oblíbenou kávu někde na hotelu, či na cestách?

.... toto řeší náš silikonový cestovní Audemars Piguet Replica , který nezabere žádné místo v zavazadlech. Dokonce si ho můžete dát jen do kapsy a vyrazit.

Dripper nabízíme ve dvou provedeních: Samotný, či jako kompletní sadu.

Více

MOKA KONVIČKY SMART COOCK

Nabídku kávového nádobí jsme rozšířili o pestrobarevné moka konvičky Smart Coock.
Naleznete je ve dvou velikostech a pěti barvách. 

kuvarsit replica watch

Více

Tee & Cofee shop

Tee & Cofee shop nabízí široký výběr z různých druhů čajů a kávy.
Nabízíme také příslušenství a doplňky pro maximální požitek z konzumace zakoupené kávy nebo čaje. V shopu naleznete také literaturu o kávě a čaji.

Vstup

Najdete nás na síti Facebook

 
pujcky bez registru online Kostelec nad Labem nebankovni pujcka na koupi nemovitosti nebankovni pujcky ihned stary plzenec pujcky na smenku kadan pujcky od soukromnika ceske budejovice hypotecni uver ze stavebniho sporeni online pujcky Fulnek pujcka na smenku bez poplatku ihned pujcka ihned Ceska kamenice jak vydelat penize pres pc var gaJsHost = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://ssl." : "http://www."); document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E")); try { var pageTracker = _gat._getTracker("UA-9614399-1"); pageTracker._trackPageview(); } catch(err) {}